Klinika LIGHT-MED

Kochamy piękno, dbamy o nie dzięki nowoczesnej technologii

Mobirise

Specjalizujemy się w zabiegach laserowych i IPL

W gabinecie posiadamy najwyższej klasy urządzenia medyczne, które zapewniają bezpieczeństwo, komfort dla pacjenta w trakcie zabiegu oraz 100% skuteczność. W swojej ofercie posiadamy zabiegi epilacji, fotoodmładzania, usuwania przebarwień, zamykania naczynek, leczenie rumienia, terapię trądzikową, redukcję blizn potrądzikowych.

  • DOŚWIADCZONY PERSONEL - kilku letnie doświadczenie praktyczne w wykonywaniu zabiegów w Polsce i na świecie, wspierane szkoleniami klinicznymi u światowej klasy specjalistów.
  • NOWOCZESNE TECHNOLOGIE - Dostęp do najnowocześniejszych laserów medycznych oraz ciągły kontakt z najlepszymi dystrybutorami nowoczesnych technologii pozwalają nam być na krok na przód w nowoczesnych technikach zabiegowych.
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - jesteśmy prywatną kliniką w której indywidualne podejście do pacjenta oraz budowanie zaufania jest najważniejsze


Specjalizuje się głównie w laseroterapii. Swoją wiedzę pogłębiam, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach organizowanych w Polsce – Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti Aging oraz za granicą - IMCAS w Paryżu oraz AMWC w Monako. Zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuje jako główny szkoleniowiec kliniczny z laserów izraelskiej firmy FormaTK.

Aleksandra Lada

mgr kosmetolog

© Copyright 2020 LIGHT-MED - All Rights Reserved

The site was made with Mobirise web templates